Posjeta Muzeju ratnog djetinjstva, 19. februara, prva je u nizu aktivnosti kojima će naša škola obilježiti 1.mart, Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine.

Učenici I 2 razreda, 19. februara, u posjet su išli u pratnji razrednice Anele Bande i bibliotekarke  Amre Olovčić.
Učenici I 6 razreda, 20. februara, posjeta u pratnji razrednika  Dine Žutića i bibliotekarke  Amre Olovčić.
Učenici I 4, 21. februara, posjeta u pratnji razrednice Amele Ljubović i koordinatorice praktične nastave Jelene Bralović.
Učenici I 5,  22. februara,  posjeta u pratnji razrednika Harisa Pepića, prof Živane Ilić i  koordinatorice praktične nastave Jelene Bralović.
Učenici I 1, 26.februara, u pratni razrednice Elise Vreto i prof Sanele Mehmedović.
Tokom posjeta imali su priliku vidjeti bogatu kolekciju muzeja, razgovarati s kustosima i pogledati dokumentarni film koji svjedoči o strahotama ratnog djetinjstva.

mrd4
muzej2