8. mart

Međunarodni dan žena obilježen je prigodno i ove godine. Program obilježavanja 8. marta prezentiran je preko školskog razglasa i obuhvatio je tekstove kojima je istaknut značaj tog datuma, njegov historijat, kao izbor nekih od najljepših stihova poznatih književnika, posvećenih ženi i ljubavi.

Pored obilježavanja preko razglasa, učenici – članovi Recitatorske i Kreativne sekcije pripremili su pano i izložili ga u školskom holu. Upotrijebivši svoju kreativnost i maštu napravili su i mnoštvo papirnih cvijetova i ispisali isto toliko poruka i čestitki koje su, uz pano, izložili u holu i podijelili svim uposlenicima Škole.

Termini realizacije pismenih zadaća, testova i kontrolnih radova