društveno-koristan rad

U okviru projekta „Ekskurzija 2018.“ u organizaciji Službe za civilnu zaštitu Općine Centar, u utorak 12. juna 2018. godine učenici trećeg razreda naše škole su učestvovali u ekološkoj akciji čišćenja i uređenja parkova na području Koševskog Brda. Učenici su se aktivno uključili u društveno koristan rad, u cilju realizacije sporazuma sa Općinom Centar i u znak zahvalnosti Općini koja je pružila finansijsku podršku za realizaciju maturalne ekskurzije.

Termini realizacije pismenih zadaća, testova i kontrolnih radova