Dragi učenici, roditelji i nastavnici,
želimo vam sretan i uspješan početak školske godine s porukom da obrazovanje ima temeljnu ulogu u životu, u ličnom i društvenom razvoju.
Nadamo se da ćemo u ovim teškim vremenima uz zajedničku saradnju, trud i rad uspjeti napraviti dobre rezultate i na kraju biti ponosni na sebe.
Posebno pozdravljamo i želimo dobrodošlicu učenicima prvog razreda sa željom da vam naša škola postane drugi dom u kojem ćete se osjećati sretno i zadovoljno.

Prijem učenika u prvi razred JU Srednja medicinska škola Jezero će se realizirati prema sljedećoj satnici :
I-1 u 08:00 sati
I-2 u 09:00 sati
I-3 u 10:00 sati
I-4 u 11:00 sati
I-5 u 12:00 sati
I-6 u 13:00 sati

Spisak učenika možete pogledati u prilogu.
pdf

Molimo vas da se pridržavate svih propisanih mjera epidemološke zaštite. SMJERNICE ZA OSNOVNE I SREDNJE SKOLE ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO

Obavještavamo Vas da je Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo donijelo Naredbu o početku školske 2020/2021. godine i organizaciji odgojno-obrazovnog rada u osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo. Naredbu možete pročitati na sljedećem linku: https://mon.ks.gov.ba/aktuelno/novosti/informacija-o-pocetku-skolske-20202021-godine