Dragi učenici, kao što vam je poznato, u našoj školi djeluje Pedagoško-psihološko-socijalna služba koja je primarno zadužena da pomaže učenicima, pruža podršku, prati, potiče i ohrabruje učenike tokom vašeg srednjeg obrazovanja.

Ukoliko vam je potreban razgovor, pomoć ili savjet, osim što nas možete potražiti na našim radnim mjestima, možete nam pisati i na e mail: Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Tu smo da zajednički dođemo do najboljeg rješenja, da vas podržimo, saslušamo i usmjerimo.  Želimo prije svega da naša škola, a tako i prostorija pedagoško-psihološko-socijalne službe bude sigurno mjesto, mjesto gdje ćete se osjećati prihvaćeno, ugodno i gdje ćete naći podršku.

Pedagogica: Alma Gogalić

Psihologinje: Ajla Mavrić-Gavranović i Lejla Herenda