Adresa

Patriotske lige 67a , 71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Kontakt

ssmstsa@bih.net.ba
tel: +387 33 44 39 87


Srce za djecu

Projekat obilježavanja Zlatnog septembra-mjeseca podizanja svijesti o dječijem raku „ Odraz u ogledalu je budućnost. Ostvarimo je zajedno!“

Povodom obilježavanja Zlatnog septembra-mjeseca podizanja svijesti o dječijem raku, Pedagoško-psihološko-socijalna služba naše Škole je u saradnji sa Udruženjem Srce za djecu oboljelu od raka pokrenula akciju kupovine zlatne vrpce i maski. Uspostavljena je saradnja sa našim bivšim učenikom, koji je dugogodišnji i vrijedni aktivista Udruženja. Uposlenici naše škole kupovinom zlatne vrpce i posebno dizajnirane maske pružili su podršku djeci oboljeloj od raka te pomogli da se njihov glas što dalje čuje. Sredstva od kupljenih proizvoda uplaćena su na račun Udruženja.

„Drago nam je što zajedno s vama gradimo bolju budućnost za djecu oboljelu i liječenu od raka i njihove porodice u našoj zemlji. Želimo da svi zajedno damo obrise budućnosti naših najvećih heroja i da mi budemo njihov odraz u ogledalu. Kada se probude ujutro i pogledaju se da znaju da imaju nadu u nama, podršku i ljubav, da nisu ostali sami u borbi svog života sa neprijateljem zvanim rak.“