Adresa

Patriotske lige 67a , 71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Kontakt

ssmstsa@bih.net.ba
tel: +387 33 44 39 87


Sajam kozmetike, ljepote, zdravlja i wellnessa za BiH, održan je 04.06.2022. godine u organizaciji kompanije „Sfera d.o.o“, na Ilidži u hotelu Hills. Tom prilikom, naši učenici su pozvani da prisustvuju Sajmu od strane organizatora Azre Brajlović, a u koordinaciji sa gosp. Peđom Filipović, ambasadorom za Wellness, našoj Školi je doniran sto za masažu.

Učenici su prisustvovali masterclass-u gdje su bili u prilici da nauče novine u pristupu i tehnici masiranja, koje će im u daljem školovanju puno koristiti.

Sajmu su prisustvovali učenici III5 razreda: Torlak Amila, Durgur Emina, Ćatić Anela, Čebo Eldar i Hyseni Dali, u pratnji prof. Elvedina Kadrića i koordinatora praktične nastave Amele Idrizbegović.