Adresa

Patriotske lige 67a , 71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Kontakt

smsjezero@smsjezero.edu.ba
tel: +387 33 44 39 87


U petak 03.03.2023. godine u našoj školi je održano predavanje na temu "Zemljotresi, uzroci i posljedice". Predavač je bio prof. Vedran Zubić, a idejni kreator dr. Vedad Herenda koji je u saradnji sa Crvenim križem Općine Centar Sarajevo i direktoricom naše škole organizovao predavanje. 

Predavanju su prisustvovali volonteri, zastupnici i članovi stručne službe Crvenog križa Općine Centar Sarajevo, volonteri Crvenog križa Novo Sarajevo i Crvenog križa Ilijaš kao i članovi stručne službe Crvenog križa Federacije Bosne i Hercegovine - Red Cross of FBiH. Prisutni su bili i učenici naše škole, nastavnici i članovi stručne službe škole.

Ovo izuzetno korisno predavanje iz kojeg smo puno naučili je još jedna uspješno ostvarena saradnja sa istaknutim organizacijama i pojedincima u našem gradu, te se nadamo i budućoj saradnji.

Zemljotresi predavanja