Hvala „Teti Violeti“ za srdačno gostoprimstvo i priliku da steknemo nova znanja.

S ciljem svestranog obrazovanja kroz program vannastavnih aktivnosti, a u sklopu Projekta „Za naše dane u mjesecu“  učenici odjeljenja III-3 su tokom dvodnevnog studijskog putovanja 25. i 26. maja posjetili privredna društva „Violeta“ d.o.o. i  „Lasta – Čapljina“ d.o.o. Učenici su se tokom posjete upoznali sa proizvodnom paletom,  proizvodnim procesima i tehnologijama ova dva privredna društva, a imali smo priliku obići i bisere našeg kulturno-historijskog nasljeđa: Počitelj i Mostar.

Studijsko putovanje je  cjelosti finansirala UNFPA i Vlada Kantona Sarajevo i sastavni je dio projektnih aktivnosti koje naša škola realizira u  saradnji sa uredom UNFPA za Bosnu i Hercegovinu.

violeta3
violeta1violeta2