JU Srednja škola za okoliš i drvni dizajn i JU Srednja medicinska škola - Jezero Sarajevo su, 20.5., održale zajednički ogledni čas uz međupredmetnu povezanost: Hemije, Fizike, Biologije, Nauke o staništu, Matematike, Informatike, Bosanskog jezika i književnosti, Hrvatskog jezika i književnosti i Srpskog jezika i knjževnosti. Profesorice Maida Haskić, Elvedina Baždar, Amina Hodžić, Mersiha Imširović, Aldijana Adilović, Almira Botalić i Mirela Čorbo Okerić iz JU Srednja škole za okoliš i drvni dizajn i Elma Macić i Azra Gec iz JU Srednja medicinska škola - Jezero Sarajevo a cilj časa je bio da se pokaže međupredmetna povezanost koja se temelji na ishodima učenja.

Tema časa bila je  "EKOLOGIJA I ZDRAVLJE", a upriličen je s učenicima prvih razreda obje škole.

ČAS1ČAS2ČAS3ČAS4ČAS5ČAS6ČAS7