Uposlenici JU Srednja medicinska škola- Jezero Sarajevo učestvovali su u dvodnevnom programu na Vlašiću posvećenom očuvanju mentalnog zdravlja, smanjenju stresa i unapređenju međusobnih odnosa u radnom okruženju.
Kroz boravak u prirodi, zajedničke aktivnosti, šetnje, druženje i opuštanje, učesnici su imali priliku da se odmaknu od svakodnevnih obaveza, posvete vlastitom blagostanju i dodatno osnaže timski duh.
Program je protekao u ugodnoj i pozitivnoj atmosferi, a značajan doprinos njegovoj uspješnoj realizaciji dala je turistička agencija KF Travel Karupović, koja je svojom profesionalnošću, kvalitetnom organizacijom i posvećenošću omogućila da ovo druženje bude ugodno, sadržajno i nezaboravno iskustvo za sve učesnike.
Ovakve aktivnosti predstavljaju važan doprinos očuvanju mentalnog zdravlja zaposlenika i stvaranju podržavajućeg radnog okruženja te potvrđuju značaj zajedničkog druženja, odmora i brige o vlastitom zdravlju.




